Search
Close this search box.

ایده های جذاب برای بسته بندی کادو

بسته بندی کادو در نگاه اول خیلی به چشم می آید و دریافت کننده کادو را تحت تاثیر خود قرار می دهد. از طرفی هر چقدر بسته بندی کادو جذاب تر و شیک تر باشد از آن طرف نیز باز کردن آن هیجان انگیزتر خواهد بود.

همه به نوعی هدیه گرفتن را دوست دارند اما زمانی که بسته بندی کادو خلاقانه باشد لذت باز کردن آن از طرف دریافت کننده و حدس زدن محتویات درون آن بیشتر و بیشتر خواهد شد.

بنابراین اگر قصد دارید به دوستان و عزیزانتان کادو بدهید و آن ها را خوشحال کنید بهترین کار این است که با بکار بردن ایده های خلاقانه، کادو را به زیباترین شکل بسته بندی کنید.

البته بسته بندی کادو و جذاب کردن شکل بسته بندی آن را دست کم نگیرید به این دلیل که بسته بندی شیک و زیبای کادو موجب زیبا جلوه دادن کادو و برجسته کردن آن می شود که در نگاه اول نظر دریافت کننده کادو را به سمت خود جذب می کند.

در ادامه قصد داریم ایده های جذاب برای بسته بندی کادو را برای شما بیان کنیم تا با بکار بردن این ایده های جذاب و زیبا بتوانید دوستان و عزیزانتان را سوپرایز و خوشحال کنید.

معرفی ایده های جذاب و خلاقانه در بسته بندی کادو

یکی از هیجان انگیزترین بخش هدیه دادن در واقع بسته بندی و کادو پیچ کردن آن است. بنابراین اگر خودتان قصد بسته بندی کادو را دارید باید برای بسته بندی و طراحی آن زمان بگذارید.

از طرفی برای فردی که قرار است به او هدیه بدهید با دیدن بسته بندی زیبا و جذاب کادو خواهد فهمید که شما چقدر برای او ارزش و احترام قائل هستید .

مطمئن باشید او هم زحمت های شما را نادیده نخواهد گرفت و قدر دان زحمت های شما خواهد بود و در جایی دیگر محبت های شما را جبران خواهد کرد.

در ادامه قصد داریم به چند نوع ایده های جذاب و خلاقانه در مورد بسته بندی کادو بیان کنیم تا در زمان بسته بندی کادو بتوانید از این ایده های جذاب و ناب کمک بگیرید و دوستان خود را خوشحال کنید.

بسته بندی شیک و جذاب کادو این احساس را به دریافت کننده کادو منتقل خواهد کرد که شما چقدر او را عزیز و محترم دانسته اید که ساعت ها وقت گذاشته اید تا کادو را به این زیبایی بسته بندی کنید.

به طور معمول ما همیشه کادوهای خود را با کاغذ کادو و روبان بسته بندی می کنیم اما این همه ماجرا نیست بلکه می توان از هر وسیله ای که بتوان طرح زیبایی در بسته بندی کادو ایجاد کرد می توان استفاده کرد. در ادامه بیان خواهیم کرد که چطور می توان کادو را به زیبایی هر چه تمام تر بسته بندی کرد.

ایده های جذاب و خلاقانه در بسته بندی کادو عبارت اند از:

بسته بندی کادو با توپ پشمی

توپ های پشمی کوچک ایده جذاب و بی نظیری است که می توان جعبه کادو را ممملو از توپ های پشمی کرد. توپ های پشمی اگر چه ظاهر ساده ای دارد اما به کار بردن چندین توپ پشمی بر روی جعبه کادو شکل ظاهری آن را جذاب تر و با نمک تر خواهد کرد.

بسته بندی کادو با عناصر طبیعی

استفاده از عناصر طبیعی نیز در بسته بندی جذاب و شیک کادو یکی از ایده های جذاب به حساب می آید. از طرفی خوبی استفاده از عناصر طبیعی این است که در دسترس بوده و نیاز نیست که جای دوری بروید بلکه با رفتن به پارک و گشت و گذار در جنگل می توانید از برگ ها، شاخه ها و میوه درخت کاج استفاده کنید.

البته می توانید در بکار بردن آن ها خلاقیت به خرج دهد و آن ها را به شکل های زیبا رنگ کنید. بسته بندی کادو ا این عناصر طبیعی به طور مسلم زیباتر خواهد شد.

بسته بندی کادو با پارچه

با استفاده از پاره های ساده  طرح دار هم می توانید ایده های جذاب در بسته بندی کادو پیاده سازی کنید. خوبی استفاده از پارچه این است که روی آن تغییرات زیادی می توانید اعمال کنید.

بنابراین برای طراحی بسته بندی کادو با استفاده از یک پارچه بهتر است در ابتدا یک پارچه را به شکل مربعی شکل باز کنید و هدیه خود را در آن قرار بدهید و هر دو گوشه در اطراف پارچه را به هم گره بزنیدو به همین شکل دو گوشه مخالف را به هم و دو گوشه دیگر را باز به هم متصل کنید. در آخر نیز یک گره شیک و جذاب بزنید تا بسته بندی کادو کامل تر شود.

بسته بندی کادو با مهر و تمبر

با استفاده از مهر و تمبر نیز می توانیدطرح های ساده، نقطه نقطه و همچنین طرح های متنوع رو بسته بندی کادو ایجاد کنید تا کادو از شکل سادگی بیرون بیاید و جذاب تر به نظر برسد.

کنده کاری

اگر می خواهید برای بسته بندی کادو زمان زیادی بگذارید تا کادو را به بهترین شکل بسته بندی کنید ما به شما ایده کنده کاری را پیشنهاد می کنیم.

در این ایده جذاب و بی نظیر باید با استفاده از یک کاغذ ضخیم یک طرح ایجاد کنید و بعد آن را روی کاغذ بسته بندی قرار دهید. در ادامه نیز می توانید نیمی از طرح را برش بزنید و روی جعبه قرار بدهید و به خارج تا بزنید. البته با قرار دادن یک لایه دوم زیر آن بسته بندی جذاب تر خواهد شد.

بسته بندی کادو با رنگ آمیزی دستی

این ایده بسیار جاب خواهد بود که البته می توان با وسایلی همچون آبرنگ، مداد رنگی یا رنگ پاستیل جعبه بسته بندی کادو را به زیبایی هر چه تمام تر رنگ کرد و ان را منحصر به فرد تر نشان داد.

اسپری کردن جعبه بسته بندی کادو

اگر چه می توان با استفاده از یک اسپری، جعبه بسته بندی را به زیبایی رنگ کرد اما بهتر است قبل از آن جعبه بسته بندی را با عناصر طبیعی همچون شاخه و برگ ها، میوه درخت کاج تزئین کرد و سپس همه را اسپری کنید.

بسته بندی کادو با چسب و اکلیل

برای اینکه بسته بندی کادو را زیبا و شیک کنید می توانید از ابزاریی همچون چسب و اکلیل استفاده کنید. چسب و اکلیل بسته بندی کادو را جذاب تر و شیک تر خواهد کرد.

بسته بندی کادو با مهره های جذاب و رنگی

استفاده از مهره های جذاب و رنگی نیز یک ایده زیبا برای جذاب کردن بسته بندی کادو است. برای این کار بهتر است در ابتدا هدیه را با کاغذ کادو کاور کنید.

برای دور تا دور کادو می توانید از یک روبان استفاده کنید و در ادامه نیز بر روی روبان مهره های جذاب و رنگی را به کمک چسب بچسبانید و در آخر نیز برای زیباتر کردن بسته بندی کادو بهتر است انتهای روبان را یک گره پاپیونی بزنید.

بسته بندی کادو با دکمه های رنگی

برای بسته بندی کادو با دکمه های رنگی می توانید از دکمه هایی که از لباس های قدیمی خود در خانه نگهداری می کنید استفاده کنید. بهتر است دکمه ها طرح و رنگ های مختلفی داشته باشد تا زمان بکار بردن آن ها بر روی جعبه بسته بندی زباتر به نظر برسد.

خال خالی کردن جعبه بسته بسته بندی

برای بکار بردن این ایده جذاب بهتر است جعبه کادو را در کاغذ کادو قرار دهید و در ادامه با استفاده از یک ماژیک طرح های خال خالی بر روی جعبه کادو ایجاد کنید تا جعبه کادو زیباتر به نظر برسد.

بسته بندی کادو با گل ارکیده کاغذی

با سرچ کردن در اینترنت می توانید گل های ارکیده زیبا و قابل چاپ را انتخاب کنید و آن ها را پرینت گرفته و دور جعبه کادو را با استفاده از گل های ارکیده طراحی کنید.

بسته بندی کادو با گل های کارستی کاغذی

با هر چیز ساده و در دسترسی می توان خلاقیت به خرج داد و جعبه کادو را به زیبایی هر چه تمام تر بسته بندی کرد. از ابزاریی همچون قیچی، کاغذ کاهی، کاغذ رنگی، چسب و ماژیک می توانید گل های کاردستی زیبایی را بسازید و با استفاده از همین گل های کاغذی رنگی جعبه بسته بندی را زیبا کنید.

بسته بندی کادو با کامواهای رنگی

برای بکار بردن این ایده ابتدا جعبه بسته بندی را با کاغذ مود نظر کاور کنید و در ادامه نیز با استفاده از نخ کاموایی از قسمت عرض جعبه شروع کنید و نخ را در فواصل منظم و به طور مرتب دور تا دور جعبه ببیچانید و از پشت گره بزنید.

در ادامه نیز کاموای رنگی دیگری به دست بگیرید و در قسمت تلاقی کامواها به صورت حصیری کاموا را عبور داده و در انتهای جعبه کاموا را با استفاده از چسب به جعبه گره بزنید. چسب حرارتی برای چسب کردن کاموا به دور جعبه مناسب تر است. البته برای زیباتر کردن کار حتما به فواصل منظم و مرتب نخ ها توجه داشته باشید.

بجز کاموا شما میتوانید با استفاده از روبان هم کادوتان را به زیبایی بسته بندی کنید . همچنین اگر صاحب کسب و کار هستید و میخواهید یک هدیه بدهید میتوانید با چاپ روی روبان ، هم برندتان را  تبلیغ کنید و هم یک جلوه ی بسیار شیک و زیبا به هدیه تان بدهید ، با این کار شما  یک تیر و دو نشان زده اید.

 

سخن پایانی

هدیه دادن به دوستان و عزیزان بهترین و زیباترین کار برای ابراز احساسات و علاقه شما نسبت به آنها است. البته می توان با یک بسته بندی زیبا و شیک این احساسات را چندین برابر نشان داد.

شما با بکار بردن این ایده های جذاب و خلاقانه که در این مقاله بیان کردیم می توانید هدیه های خود را به بهترین شکل بسته بندی کرده  و با آن دوستان و عزیزان خود را سوپرایز کنید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Call Now Button
×